Pierwszy mecz rundy wiosennej

W dzisiejszym meczu naszym rywalem była drużyna Zieloni Rakoszyce. Źle rozpoczęliśmy mecz, bo już w pierwszych minutach straciliśmy bramkę z rzutu wolnego. Po straconej bramce zaczęliśmy konstruować więcej akcji bramkowych, udało nam się wyrównać, ale długo nie cieszyliśmy się z remisu ponieważ szybko straciliśmy bramkę bezpośrednio z Rzutu rożnego i tak się kończy pierwsza część meczu. Pierwsze 20 minut drugiej połowy układało się po naszej myśli, lecz brakowało wykończenia. W późniejszych minutach gra się wyrównała. Pod koniec meczu nie komfortowym wykopem popisał się nasz bramkarz piłkę przejął napastnik rywali i wykorzystał sytuację. Próbowaliśmy odrobić dwu bramkową przewagę lecz zostaliśmy skarceni po raz czwarty w tym meczu i przegrywamy pierwszy mecz rundy wiosennej. Bierzemy się do roboty i za tydzień Derby!!!