Derby

Derby

Mecz zaczął się dobrze dla nas po paru akcjach bramkę zdobył nas obrońca, ale niestety nie do tej bramki. Ta bramka nas nie załamała, ale pierwsza połowa kończy się korzystniej dla naszych rywali. Po przerwie atakowaliśmy i tym razem udało nam się zdobyć bramkę wyrównującą bramkę zdobył nasz napastnik Błażej Przyszlak. Długo nie cieszyliśmy się z remisu bo po niespełna 5 minutach oddajemy remis i znów musimy gonić wynik. Prowadziliśmy grę ale do 90 minuty nie udało nam się wyrównać. Ostatni Rzut wolny meczu dośrodkowanie Mateusza Białka i bramkę zdobywa Marek Napora i sędzia kończy mecz. Udało nam się wyrównać i kończymy mecz 2:2 derby obfitowały w emocje w poniedziałek podejmujemy V-ce lidera.